Професійна адаптація онлайн — разом із DroneUA

September 14, 2023
Професійна адаптація онлайн — разом із DroneUA
   

DroneUA в обличчі співзасновника Валерія Яковенка провели онлайн дискусію на запрошення ГО «Європейський шлях 4.0″ та Льотної академії НАУ з учасниками проекту Норвегія-Україна на тему “Професійна адаптація» для студентів вишу. 

В рамках зустрічі Валерій розповів про шлях становлення та трансформації компанії DroneUA, визначення власної ніші на ринку та співпраці з іншими його гравцями. Познайомив слухачів з найбільш актуальними на сьогодні напрямами промислового використання безпілотників. Проаналізував ринок безпілотних технологій в Україні.

Зокрема зупинився на аграрному секторі та еволюції попиту на різні види послуг. Навів статистичні дані, що можуть бути корисні слухачам при розробці бізнес-плану. Зокрема, звернув увагу, на значне підвищення попиту на обприскування полів з використанням дронів.

Окрему увагу спікер приділив використанню дронів в енергетичному секторі та у сфері безпеки і наголосив, що на сьогодні вже недостатньо просто вміти керувати безпілотником, набагато важливіше правильно обробляти та аналізувати дані, отримані за допомогою дронів.

DroneUA висловлюють подяку організаторам онлайн заходу, за можливість виступити, поділитися досвідом і надихнути майбутніх спеціалістів. Адже студенти наша рушійна сила і наше майбутнє! Раді допомогти молодим спеціалістам і всіляко сприяти професійному розвитку.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами