Програма форуму Agro Innovations Forum 2019

October 02, 2023
Програма форуму Agro Innovations Forum 2019
   

6 червня в рамках виставки Агро-2019 відбудеться перший Міжнародний форум аграрних інновацій "Agroinnovations 2018". Представники інноваційних підприємств Нідерландів, Швейцарії, Франції, Ізраїлю, Китаю та України поділяться досвідом упровадження нових технологій у сфері точного землеробства та Digital агробізнесу. Організатори конференції — DroneUA, інформаційні партнери форуму Delo.ua.

Представляємо вашій увазі програму форуму:

6 червня 2019 початок о 10.00, ПК «Експоцентр України» (ВДНГ), павільйон №10, зал №2

Програма

Модератор: Фезі Аметов, співзасновник DroneUA

10-00 Реєстрація гостей

10-20 Відкриття форуму: Вітальне слово організаторів та партнерів,

Февзі Аметов- співзасновник DroneUA,

Анна Березецька, Delo.ua Генеральний інфомраційний партнер

Світлана Новак, представник посольства Ізраїлю в Україні

Станіслав Шум — Засновник інформаційного агентства Aggeek

10-40Вікторія Сакун, Agrocares, Нідерланди тема, Технології майбутнього для тестування питних речовин;

11-00 Блок, дроні та безпілотні технології у сільському господарстві – Февзі Аметов, DroneUA

11-30 Сергій Никонович, Презентація гіду точного землеробства, Aggeek

11-50 Kernel

Сапіженко Євген, керівник відділу моніторингу та моделювання, «Кернел — один із лідерів впровадження інновацій в Агробізнесі»;

Горбань Роман, менеджер проекту «Open Agribusiness»; »Open Agribusiness» — нові можливості в Агробізнесі»;

Андрющенко Віталій, головний технолог »Кернел» та проекту »Open Agribusiness» »Інновації в Агробізнесі — земельний банк не має значення»

12-20 Аліна Туряниця, System solutions — Використання мережі RTK System.Net у точному землеробстві.

12-40 AgroGeo (спікери та тема уточнюється)

Для того, щоб стати учасником «Agro Innovations Forum 2018» необхідно зареєструватися за посиланням:

https://forms.gle/hrfZGQgVdeHXBZ1R7

Де?

Національний комплекс «Експоцентр України», Агро 2019, Пр-т Академіка Глушкова, 1; (10 павільйон)

Коли?

6 червня 2018

Початок заходу о 10:00, завершення заходу о 13:00

«Agro Innovations Forum 2018» — проект розвитку Агро інновацій. Його мета — підвищити ефективність українського агросектору за рахунок впровадження нових технологій, паралельно допомагаючи інноваторам реалізувати свій потенціал.

Захід відбудеться у рамках виставки Agro 2019. Організатори форуму DroneUA — національний інтегратор безпілотних технологій в Україні Інформаційні партнери форуму Delo.ua, головний діловий портал.

DroneUA — провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України Компанія веде свою діяльність у сферах, енергетики та нафтогазовій промисловості, а також у сферах геодезії та топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є розробка та впровадження галузевих рішень, що базуються на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології DroneUA використовуються на понад 4500000 гектарів посівних площ України.

Drone.UA — національний дистриб'ютор комерційних та промислових рішень компанії Parrot, дистриб'ютор програмного забезпечення Drone Deploy та Pix4D на території Східної Європи, а також найбільший в Україні дистриб'ютор обладнання та промислових рішень компанії DJI.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами