Розмова про енергонезалежне майбутнє України – “Велика зустріч партнерів DroneUA”

September 08, 2023
Розмова про енергонезалежне майбутнє України – “Велика зустріч партнерів DroneUA”
   

Перша офлайн-зустріч присвячена технологіям енергонезалежності та екосистемі партнерів пройшла дуже драйвово, емоційно та надзвичайно професійно! Вчора 7 липня відбулась “Велика зустріч партнерів DroneUA: трансформація, партнерства майбутнього, енергетична незалежність”.

Наша подія зібрала на одному майданчику експертів енергетичного ринку України, бізнес-партнерів зокрема провідні торговельні мережі та представників всеукраїнських та спеціалізованих медіа. В програмі поряд з експертними та візіонерськими дискусіями відбулася практична демонстрація екосистемних рішень бренду EcoFlow. І головна родзинка презентації – вся наша локація живилася лише від портативних зарядних станцій, демонструючи – енергетична незалежність – це вже не майбутнє, а наша щоденна дійсність!

У колі однодумців, адептів енергонезалежності, ми обговорювали майбутнє України, як однієї з провідних держав в системі нової енергетичної системи Європи. Відновлювальна енергетика швидка, екологічна, дешевша та стає з кожним роком все доступніша і відкритіша до споживачів. Проте, на шляху ще є проблеми, і тому важливо зараз, особливо в умовах невизначеності, підтримувати тісний діалог між державою та учасниками ринку. Саме такі зустрічі, як “Велика зустріч партнерів” покликані такий діалог підтримувати та генерувати рішення для розвитку.

Ще у 2021 році, розуміючи надзвичайну важливість та можливості інноваційних рішень у сфері енергонезалежності, DroneUA розпочала роботу тоді ще з технологіями портативних станцій накопичення електроенергії EcoFlow. Зараз EcoFlow – це ціла екосистема рішень для енергонезалежності, і практично кожен місяць виробник представляє для цього свої новинки. Україна у тестуванні та інтеграції цих рішень займає передові позиції у світі, драйвуючи ринок та задаючи тренди.

Як системний інтегратор, DroneUA формує на території України мережу партнерів навколо високих технологій. Це і одні з найбільших мереж у своєму сегменті: Епіцентр К, ІБІС, STORGOM, Motostuff, Pipl.ua так і середні та малі роздрібні магазини, що хочуть пропонувати своїм споживачам кращі інноваційні рішення.

Ринок розвивається дуже динамічно і на ньому вже давно відчувається необхідність мати системні інструменти не тільки генерування, а й накопичення електроенергії. До того ж завдяки таким технологіям можна значно збільшувати ефективність виробництва зеленої електроенергії: отримуючи її максимально увесь можливий час, а використовуючи і віддаючи за потреби. Прогнозуємо, що система генерування та зберігання енергії стане перспективним та прибутковим бізнесом найближчі 3-5 років.

“Рішення, які ми вважали майбутнім, вони вже тут. Рішення, що дозволяють бути енергонезалежним та мобільним – це наша реальність, це те, що доступно уже кожному споживачеві. Для цього ми сформували мережу партнерів і продовжуємо це робити далі. Адже ми завжди в пошуках нових можливостей для колаборацій. Потужна система партнерів здатна покривати попит на різних рівнях: споживацький, бізнесовий, громади. Ми бачимо такі можливості, ми працюємо щодня для того, щоб масштабувати їх”, – співзасновник DroneUA Валерій Яковенко.

Зустріч відбулась на локації, що повністю живилась від накопиченої раніше енергії та від енергії сонячних панелей. Всі побутові прилади та електроінструменти, все технічне забезпечення було підключено завдяки станціям EcoFlow. У просторі енергонезалежності гості змогли переконатись на власному досвіді: можливості EcoFlow дуже широкі і вже є рішення під самі різноманітні запити.

Вдячні всім гостям, які знайшли час відвідати “Велику зустріч”. Це і торгові партнери, експерти, представники державних інституцій, медіапартнери. Синергія таких зустрічей здатна знаходити відповіді на стратегічні питання та заряджати на нові починання. Ваша підтримка у цей нелегкий час дуже цінна для нас!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами