Спецкурс “Отримання дозволів на польоти дроном” від DroneUA Academy

September 09, 2023
Спецкурс “Отримання дозволів на польоти дроном” від DroneUA Academy
   

«Отримання дозволів на польоти дроном» — серія безкоштовних вебінарів від DroneUA Academy, яка має на меті максимально детально пояснити правила використання повітряного простору (ВПП) при польотах дронами..

У трьох відео тривалістю від 1,5 до 2 години Сергій Дроздов,  експерт у галузі використання повітряного простору, та Сергій Андрущенко, голова департаменту операторів безпілотних літаючих апаратів (БПЛА) DroneUA, розкажуть про:

  • Основні міжнародні та українські норми у сфері використання дронів;
  • Структуру повітряного простору України та призначення її елементів;
  • Правила ВПП дронами та практичні аспекти подачі заявок на польоти;
  • Особливості інформування про польоти дронами;
  • Найпоширеніші види порушень при використанні повітряного простору БПЛА;
  • Кейси порядку використання повітряного простору БПЛА.

Відеоматеріали доповнені детальними презентаціями, безкоштовний доступ до яких можна отримати після короткої реєстрації.

Магазин рішень DroneUA
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами