Круглий стіл «Розумні фермерські рішення Словенії»

October 03, 2023
Круглий стіл «Розумні фермерські рішення Словенії»
   

Drone.UA приняли участие на круглом столе «Розумні фермерські рішення Словенії, співпраця в IT та агро, обмін досвідом».

«IT становится драйвером сельского хозяйства», именно этот вопрос обсуждался на словенско-украинском круглом столе, организованным посольством Словении, департаментом агропромышленного развития Киевской ОГА и Министерством аграрной политики и продовольствия Украины.

На мероприятиии рассматривался успешный опыт компаний

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами