Знижковий сезон від DJI. DJI BLACK FRIDAY 2018 року.

October 02, 2023
Знижковий сезон від DJI. DJI BLACK FRIDAY 2018 року.
   

Сезонні розпродажі починаються разом із DJI. Починаючи з 23-го листопада, до 1-го грудня на продукцію компанії DJI діють спеціальні умови та знижки. Спеціальні пропозиції доступні для Spark Combo, Mavic Air та Mavic Air Fly More Combo, Osmo Mobile 2, а також прості дрони Tello та Tello Boost Combo.

Для тих, хто готовий зробити свій перший крок в аерофотозйомці або купити свій перший дрон, DJI пропонує клієнтам скористатися знижкою на Mavic Air або Mavic Air Fly More Combo.

Знижки чорної п'ятниці від DJI також поширюються на Spark, найменший і найрозумніший міні-дрон, який можна запустити з долоні та керувати за допомогою жестів. Ті, хто хоче знімати свої селфи з повітря, можуть скористатися знижкою на Spark RC Combo або Spark Fly More Combo.

Для тих, хто хоче створити кінематографічні ролики зі своїм смартфоном, вони також можуть отримати спеціальні знижки на стабілізатори серії Osmo Mobile 2

Пропозиції доступні для всіх клієнтів DroneUA — офіційного партнера DJI в Україні

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами