Сезонні пропозиції DroneUA для сфери геодезії

October 03, 2023
Сезонні пропозиції DroneUA для сфери геодезії
   

Осінньо-весняний період оптимальний для виконання топографо-геодезичних робіт із застосуванням технології дронів (безпілотників), разом із актуальними пропозиціями від DroneUA.

Цей метод отримання даних вже добре зарекомендував себе як найефективніший спосіб отримання даних для топографічних планів масштабу 1:2000.

Команда DroneUA пропонує Вам співпрацю з отримання та обробки даних із дронів. У нас багаторічний досвід виконання таких робіт, а також штат фахівців, який готовий до співпраці по всій території України.

Ми пропонуємо Вам гнучкі умови роботи та можливість реалізації як комплексу топографо-геодезичних послуг, так і окремих його частин. У штаті компанії є команди операторів БПЛА з усім необхідним обладнанням для виконання Вашого замовлення та досвідом роботи, який дозволяє отримати необхідні дані відповідно до Вашого ТЗ.

Якісна фотограмметрична обробка даних є основоположним етапом при формуванні ортофотоплана та матриці рельєфу. Наші фахівці розуміють всю відповідальність, яку мають на увазі топографо-геодезичні роботи, а за 4 роки роботи на ринку України сформували унікальний досвід з обробки даних з безпілотників.


Ми готові реалізувати повний комплекс послуг у цьому напрямку з наданням векторизації в різних програмних продуктах (AutoCAD (dwg), Digitals (dmf), ArcGis (mxd, shp))

Кілька причин, щоб вибрати нашу компанію:

1. Ми маємо велику кількість команд операторів БПЛА з досвідом роботи у цій сфері
2. Пропонуємо Вам якісну фотограмметричну обробку
3. Гнучка система співробітництва
4. Унікальний досвід роботи на різних об'єктах

Телефон:

(093) 457-57-57, (067) 000 22 57, (044) 495 75 77

e-mail: info@drone.ua

Адреса: Саксаганського 83А, Київ 01033

Зателефонуйте нам!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами