Системи Aeroscope PRO від DroneUA – 99% визначення дронів

September 26, 2023
Системи Aeroscope PRO від DroneUA – 99% визначення дронів
   

DroneUA розробили оновлення популярних систем виявлення дронів Aeroscope у модифікаціях PRO. Системи моніторингу дронів Aeroscope PRO від DroneUA стали визначати всі промислові та споживчі дрони.

Лінійка захисного обладнання DroneUA для об'єктів критичної інфраструктури доповнилася низкою комплексів, що визначають абсолютну більшість безпілотного обладнання. Комплекси моніторингу оснащені можливістю впровадження в існуючі захисні системи за допомогою протоколів активації, протоколів SDK або WebSDK на локальних або хмарних серверах

Для визначення безпілотних повітряних апаратів використовується функціонал дешифрування та аналізу протоколів радіозв'язку між віддаленим пілотом дрона та безпілотним апаратом.

На відміну від базових комплектацій Aeroscope, нові рішення Aeroscope PRO від DroneUA визначають усі пристрої, які використовують радіочастотний канал зв'язку між дроном та оператором.

Системи моніторингу та відстеження дронів Aeroscope у модифікації PRO від DroneUA, а також базові комплектації систем Aeroscope доступні для придбання та експлуатації тільки державним чи близькодержавним структурам.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами