Співпраця DroneUA та НУБІП

October 03, 2023
Співпраця DroneUA та НУБІП
   

У рамках співпраці компанії DroneUA та землевпорядним факультетом Національного університету біоресурсів та природокористування, DroneUA провели другий етап майстеркласів використання БПЛА у геодезії та картографії.

У рамках навчання пройшли практичні заняття з використання дронів та наземних систем прив'язки даних — основи управління, особливості використання для геодезичних робіт, принципи збору даних та обробка даних у програмному забезпеченні Pix4D.

DroneUA активно співпрацює з українськими навчальними закладами: “Ми намагаємося якнайчастіше співпрацювати з вітчизняними вузами — у наших інтересах вирощувати сучасних професіоналів. DroneUA регулярно проводять лекції та дає можливість співробітникам та студентам вищих навчальних закладів бути в курсі останніх інноваційних технологій своєї сфери” — уточнює Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA.

Для організації лекцій щодо застосування безпілотних технологій просимо вас звертатися до нас на електронну пошту info@drone.ua

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами