Співзасновник компанії XAG Джастін Гонг відкриє панель з Інновацій форуму Elevator 2021

September 13, 2023
Співзасновник компанії XAG Джастін Гонг відкриє панель з Інновацій форуму Elevator 2021
   

Вперше в Україні – ексклюзивно для Elevator форум – співзасновник компанії XAG Джастін Гонг у форматі відеозвернення урочисто відкриє панель з Інновацій та презентує новітні технології спеціально для українських аграріїв.

У рамках найбільшої агроконференції, що відбудеться вже 25 травня, буде представлена екосистема робототехніки XAG для сільського господарства.

Україна – одна з найперспективніших країн у світі. Ми маємо багаті природні ресурси та можливості для реалізації нових технологічних проектів у різних галузях. Наші виробничі потужності привертають все більше уваги світових лідерів.

Сільське господарство є стратегічною сферою, тож кожна впроваджена інновація збільшує можливості для розвитку всієї країни. Співробітництво передових китайських компаній та українських аграріїв – великий крок до якісних змін. 

Компанія XAG – світовий лідер з виробництва безпілотних технологій у сфері сільського господарства – розглядає український ринок як один з найбільш перспективних ринків у світі і безпосередньо бере участь у побудові тісних взаємин між китайський ринком передових технологій та українським аграрним ринком і кожним українським фермером особисто.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами