Сучасність, інновації та драйв на AGROSHOW 2021

September 13, 2023
Сучасність, інновації та драйв на AGROSHOW 2021
   

Компанія DroneUA взяла участь у щорічній міжнародній агропромисловій виставці «AGROSHOW Ukraine 2021» у місті Черкаси.

Учасникам заходу продемонстрували найінноваційніші безпілотні рішення для сільського господарства від XAG та Agrocares.

У рамках виставки була проведена практична демонстрація XAG XP2020 – еталонного рішення для внесення засобів захисту рослин. Десятки аграріїв зібралися навколо першого в Україні агродрону, що зміг показати конкуренту наземним обприскувачам продуктивність і підтвердив заявлену виробником ефективність до 18 га/год.

Враження на учасників справила демонстрація роботи наземного дрона XAG R150, що вже в перший сезон роботи в Україні вразив українських агровиробників своєю ефективністю й багатофункціональністю. Кожен охочий не просто побачив, як відбувається запуск та управління R150, а й спробував самостійно керувати нею.

Також ми познайомили фермерів із миттєвим сканером ґрунту Agrocares і відтворили поетапний процес роботи з даним рішенням. Прямо під час заходу в режимі реального часу було здійснено аналіз грунту на вміст поживних речовин.

Менеджери DroneUA з радістю особисто поспілкувалися з кожним аграрієм, відповіли на всі запитання й допомогли обрати найкраще безпілотне рішення для їхнього господарства.

«AGROSHOW Ukraine-2021» став наймасштабнішим агрофестивалем, що об’єднав представників галузі, владу та громаду і показав, що агросектор уже давно став технологічним інноваційним середовищем.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами