Спеціальна пропозиція на найпопулярніші портативні зарядні станції EcoFlow – “EcoFlow в кожен дім”

August 29, 2023
Спеціальна пропозиція на найпопулярніші портативні зарядні станції EcoFlow – “EcoFlow в кожен дім”
   

Бренд EcoFlow робить товари для українських сімей ще доступнішими. Тепер приватні домогосподарства та бізнес зможуть забезпечити себе резервним джерелом електропостачання з вигодою до -20%. Спеціальна пропозиція поширюється на наступні товари:

EcoFlow DELTA 1260 Вт·год;

EcoFlow DELTA Pro 3600 Вт·год;

EcoFlow DELTA Pro Extra Battery 3600 Вт·год.

Портативні зарядні станції лінійки DELTA – професійне рішення в забезпеченні електроенергії. Зарядна станція EcoFlow DELTA 1260 Вт·год дозволить живити всі необхідні прилади у квартирі/будинку тривалий час при аварійних відключеннях електроенергії. EcoFlow DELTA Pro 3600 Вт·год у парі з додатковою батареєю гарантуватиме роботу бізнесу безперебійно при тривалих відключеннях електроенергії.

Пропозиція дійсна з 19 січня до 01 квітня 2023 року при наявності товару. Придбати товар за спеціальною ціною можна в усіх офіційних дилерів EcoFlow.

Гарантійні зобов’язання та сервісна підтримка поширюється на весь товар зі спеціальною ціною. Працюємо для вас!

 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами