DroneUA на льотно-методичних зборах Департаменту "КОРД"

September 26, 2023
DroneUA на льотно-методичних зборах Департаменту "КОРД"
   

DroneUA взяли участь у льотно-методичних зборах з пілотами-операторами Департаменту «КОРД», організованому Управлінням авіації та поліції на воді.

Фахівці DroneUA взяли участь у проведенні курсів щодо впливу людського фактору на безпеку польотів БПЛА та особливостей виконання польотів у нічних умовах, а також надали можливість ознайомитись з можливостями обладнання та програмних комплексів промислової сфери застосування для виконання функцій організації безпеки від DroneUA.

>

Спецназівці «КОРД» отримали допуски до польотів щодо нових видів підготовки від Управління авіації та поліції на воді

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами