Статистика польотів дронів у Києві, Липень 2020-го року

September 26, 2023
Статистика польотів дронів у Києві, Липень 2020-го року
   

За Липень системи моніторингу DroneUA зафіксували 3734 виявлень дронів у Києві.

Під час робіт із забезпечення безпеки київського хеліпорту Kyiv Challenge, проводиться цілодобове відстеження активності дронів у центрі Києва з аналізом зон UKIH RPAS-P zone та UKP24, що торкається Печерського, Голосіївський, Дарницького та Дніпровського районів.

За липень, з 1-го по 31-е число було зафіксовано 3734 виявлення дронів, що відповідає 876 унікальним серійним номерам пристроїв. Кожен дрон зафіксовано в середньому 4.26 разів.

Під час 1477 виявлень максимальна висота польоту дронів перевищила 120 метрів, що становить 49.5% від загальної кількості зафіксованих польотів.

Під час 354 виявлень максимальна висота польоту дронів перевищила 300 метрів, що становить 9.48% від загальної кількості зафіксованих польотів.

Найпопулярнішими дронами є Mavic Mini, Mavic Air 2, Mavic 2 і Mavic Air, з злітною вагою від 249 до 907 грам.

Найпопулярнішим часом, коли виконуються польоти дронів, є період з 17 до 22

За липень кількість зафіксованих польотів дронів залишилася на колишньому рівні в порівнянні з червнем 2020 року.

Для забезпечення безпеки київського хеліпорту Kyiv Challange та цілодобового відстеження активності дронів у центрі Києва використовувалося обладнання Aeroscope від DroneUA. Система дозволяє відстежувати до 90% споживчих та промислових дронів.

У країнах східної Європи та Кавказу технології Aeroscope представлені компанією DroneUA.

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами