DroneUA - STEM

October 03, 2023
DroneUA - STEM
   

S-science | T-технології| E-engineering | M-mathematics 

DroneUA стали партнерами у STEM ініціативі — міжнародний проект популяризації науково-технічних спеціальностей.

У рамках проекту “STEM: Професії майбутнього” DroneUA провели майстер-класи для учнів 10 класів та розповіли про перспективу роботи в аграрній сфері.

Майстер-класи були проведені в найбільш ініціативних школах — Скандинавської гімназії та Економіко-правового ліцею ІІ-ІІІ ступеня Деснянського району. Школярам розповіли про дрони, екологічний моніторинг, а також про тенденції розвитку інноваційних технологій в аграрному бізнесі та їх застосування в Україні.

Завдання DroneUA як одного з ключових інноваторів українського аграрного сектору полягає у сприянні підготовки якісних кадрів та розвитку інноваційних спеціальностей. Наразі гостро постає проблема освіти в аграрних ВНЗ України та зацікавленості молодих спеціалістів.

“Як виявилося, у молодого покоління спотворене уявлення про сільське господарство. Багато хто уявляє себе айтішниками в майбутньому, але аграрну сферу не розглядають як перспективну галузь. Команда DroneUA розповіла школярам, що аграрний ринок в Україні кардинально змінюється, і в сільському господарстві потрібні інженери робототехніки, конструктори, фахівці, науковці і навіть пілоти. Найбільші українські агрохолдинги страждають від нестачі кваліфікованих кадрів та існує величезний попит на технічні спеціальності. — зазначає Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA.

Про STEM

STEM – це проект, націлений на збільшення рівня освіти в технічних та наукових спеціальностях, де S-science, T-technologies, E-engineering, M-mathematics. Проект реалізується в рамках Європейської організації CSR Europe (Брюссель) – «STEM Agenda for Europe».

CSR-UKRAINE

STEM в Україні організовується з ініціативи центру “Розвитку КСВ”. Мета діяльності центру — запровадження соціальної відповідальності для системних та якісних змін в Україні. У центрі діють такі напрями як розвиток освіти, соціальна відповідальність державних органів управління та просування України за кордоном.

DroneUA

DroneUA — лідер українського ринку безпілотних літальних апаратів для сільського господарства Під наглядом компанії перебуває понад 2 млн. га сільськогосподарських земель українських підприємств. Компанія пропонує аграріям широкий спектр послуг з моніторингу, обробки, аналізу даних, складання карт та рекомендацій щодо догляду за посівами сільськогосподарських культур.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами