Страхування дронів за партнерською програмою з “Мотор-Гарант”

September 09, 2023
Страхування дронів за партнерською програмою з “Мотор-Гарант”
   

DroneUA та страхова компанія “Мотор-Гарант” підписали партнерську програму для страхування дронів. В рамках домовленостей погоджено спеціальні умови страхування та  максимально деталізовано страхові випадки.

Наразі доступні дві програми:

– Страховий захист дрона (КАСКО)

– Страхування відповідальності — страхує відповідальність перед третіми особами від шкоди, яку може завдати дрон, аналог автомобільної “Автоцивілки”. На страхування приймаються: трикоптери, квадрокоптери, гексакоптери та октокоптери.

Інформаційна довідка: 

“Мотор-гарант” — страхова компанія, що працює на ринку з 2000 року. “Мотор-гарант” має 28 ліцензій на здійснення страхової діяльності: КАСКО, ОСАЦВ, добровільне автострахування, страхування тих, хто виїжджає за кордон, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування майна, страхування власників зброї та інші. За результатами 2021 року компанія отримала нагороду “Лідер галузі”.

Зв'язок з менеджером
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами