Технологи комп'ютерного зору вирішують завдання Агро

September 28, 2023
Технологи комп'ютерного зору вирішують завдання Агро
   

Computer Vision – це технологія, яка допомагає розпізнавати об'єкти на відео та фотографіях. Найпростіший приклад - ця маска в Instagram, яка автоматично розпізнає риси обличчя і накладається в реальному часі на фото і відео.

Як же в реальному житті вже зараз компанії можуть використовувати ці технології? — відповідь від DroneUA в рамках Computer Visioners Business Meetup 9.11.2019  з темою «Digital Farming, from crops recognition to plant counting» Як агропромисловість використовує комп'ютер vision. Для розуміння рівня розвитку сучасних технологій.

Тема панелі  – ”Бренди та інновації” – як жити, якщо оффлайн вмирає? Що робити з реальними споживачами, якщо все йде онлайн. Які є можливості щодо досліджень аудиторій і як стати “Великим братом”, який знає все, що ви робите та захочете зробити в майбутньому. Коли вже настане майбутнє із серіалу “Чорне дзеркало”?

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами