Технології майбутнього від DroneUa: інноваційні рішення на Interagro 2017

October 03, 2023
Технології майбутнього від DroneUa: інноваційні рішення на Interagro 2017
   

31жовтня-2 листопада 2017 року Drone.UA взяли участь в одній з найбільших міжнародних виставок, «Agro Complex 2017». Мета якої – впровадження цифрових рішень для підвищення ефективності агробізнесу України.

Провідне українське підприємство у сфері безпілотних технологій — DroneUa представники суперсучасні рішення для аграріїв, спектр послуг та можливостей за допомогою БПЛА. Учасники виставки дізналися про технології сканування посівних площ. А також нюанси методів отримання інформації з дронів — використовуючи у роботі дані супутникового моніторингу та лабораторних діагностик. Фахівці DroneUa продемонстрували обладнання для внесення препаратів.

Крім того, представили нові хмарні сервіси та продукти для обробки цих дронів від Pix4D.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами