Технології DroneUA визнано найкращим рішенням з енергоефективності за Премією СУП 2022!

August 29, 2023
Технології DroneUA визнано найкращим рішенням з енергоефективності за Премією СУП 2022!
   

Другий рік поспіль компанія DroneUA виборює перемогу в інноваційних номінаціях Премії СУП. Проривом минулого року були агродрони, сьогодні – це енергонезалежні товари бренду EcoFlow. А саме масштаби покриття, якість та ефективність рішень бренду. Дякуємо Спілці та кожному причетному за визнання у номінації “Найкраще рішення з енергоефективності”!

Минулого року ми власним прикладом показали, що електроенергія – не монопольний товар. Нові рішення і технології бренду EcoFlow дозволяють, як мінімум забезпечити своє домогосподарство резервним джерелом живлення, а в перспективі фактично створити власну електричну міністанцію.

Близько 37 тис. українських родин надали перевагу товарам EcoFlow та почали розбудову свого енергонезалежного осередку у 2022 р. У новому році ми вбачаємо стрімкий попит на потужні автономні системи, такі як EcoFlow Power Kit, які дозволяють забезпечувати електроенергією одразу всю енергомережу будинку, офісу, підприємства на тривалий проміжок часу. В поєднанні таких систем з сонячними панелями, домашні господарства фактично стають енергонезалежними. Разом з тим, швидкий розвиток та удосконалення продуктових лінійок, поява нових товарів бренду EcoFlow дає 100% впевненість у подальшому глобальному розвитку енергетичної системи нашої країни.

Дякуємо Спілці українських підприємців за оцінку та увагу до нашої компанії, продовжуємо працювати для ще більших здобутків!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами