Теплотраси Києва оглядають дрони.

September 28, 2023
Теплотраси Києва оглядають дрони.
   

Теплотраси Києва оглядають дрони. Безпілотники DroneUA за допомогою встановлених тепловізорів допомагають виявляти приховані дефекти на трубах, порушення ізоляції, підтоплення мереж.

Використання дронів дозволяє знизити ризик відключення тепла в опалювальний сезон, а також запобігти можливим аваріям на теплотрасах.

З повітря одна бригада операторів дронів може обстежити до 50 км теплотрас за добу, з фіксацією всіх можливих температурних відхилень та точною прив'язкою до системи координат.

На відміну від наземних оглядів дрони надають можливість підвищити швидкість оглядів без втрати якості, з максимальною документацією результатів досліджень.

обстеження виконано в рамках пілотного проекту

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами