ГК DroneUA завітала до Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ із практичною демонстрацією агродрона

November 24, 2023
ГК DroneUA завітала до Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ із практичною демонстрацією агродрона
   

22 листопада 2023 року у м. Глухів(Сумська обл.) відбулася зустріч представників Міжнародної групи компаній DroneUA зі студентами та викладачами ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ». У рамках події представники DroneUA ознайомились із потужностями навчального закладу, провели фахову лекцію, а також практичну демонстрацію агродрона.

 

Ґрунтовні зміни в освітніх закладах України аграрної спеціалізації набирають обертів. Спостерігається чітка тенденція реформації навчальних програм відповідно до глобальних тенденцій у сільському господарстві та векторів розвитку вітчизняного агроринку. Найкращий ефект у розрізі цих процесів забезпечує тісна взаємодія освітньої сфери із бізнесом. 

 

Відтак, дедалі популярнішою стає форма дуальної освіти. Вона передбачає навчання студентів у закладах освіти із закріпленням теоретичних знань і підготовкою майбутніх фахівців компаніями, що надають практичну експертизу. У дієвості такої практики вже переконалися викладачі Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ, котрі плідно співпрацюють із компаніями аграрної галузі України. Навчальний заклад і 125-річною історією вже має досвід співпраці із брендами та підприємствами, що спеціалізуються на реалізації агропродукції, насіння, сільгосптехніки, тощо. Різні технології та продукти коледж випробовує і на власних угіддях, де вирощують зернові, олійні та плодоовочеві культури.

Наразі навчальний заклад бачить перспективу в освоєнні та застосуванні ресурсоощадної робототехніки, що дає змогу економити кошти та в той же час вчасно та якісно проводити всі необхідні агрооперації. DroneUA радо підтримує такі прагнення навчальних закладів до впровадження інновацій і масштабування їх в аграрному секторі України. 

Студенти 3-4 курсів, котрі вивчають агрономію, сільськогосподарські машини та діджиталізацію агровиробництва, мали нагоду практично ознайомитися з передовими технологіями їх спеціалізації від провідного виробника сільськогосподарської робототехніки у світі - XAG. 

 

Для DroneUA співпраця з освітніми установами вже набуває системного характеру. Комплексний підхід до інтеграції інноваційних технологій і багаторівнева взаємодія з агрогалуззю дозволяють не просто впроваджувати провідну робототехніку у виробничі процеси, це дає змогу формувати новий світогляд аграріїв. І увага до майбутніх фахівців, котрі наразі опановують всі необхідні знання, вкрай важлива. Адже саме зараз закладається фундамент нового покоління спеціалістів, котрі рухатимуть агрогалузь в найближчі десятиліття.

 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами