ТОП 25 стартапів України

October 03, 2023
ТОП 25 стартапів України
   

Інформаційна агенція Ukraine Today опублікувала рейтинг 25 найвидатніших стартапів України. Drone.UA зайняли 7 позицію цього рейтингу.

Перелік був підготовлений фахівцями зі Львівського IT-кластера, експертами в галузі iOT та інновацій.

Drone.UA пропонують безпілотні рішення для цивільного сектору, в основному для сільського господарства. У роботі підприємства перебуває понад два мільйони гектарів полів для сотень українських клієнтів.

У 2016 році фахівці компанії запустили проект моніторингу незаконних вирубок на території 50000 гектарів у Київській області. Темпи зростання підприємства перевищують 400% і рішення компанії можна придбати у 16 країнах світу.

Докладніше з рейтингом можна ознайомитись тут: 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами