Україна стала світовим лідером з інтеграції технологій XAG у агросектор

September 09, 2023
Україна стала світовим лідером з інтеграції технологій XAG у агросектор
   

Україна та DroneUA стали переможцями першої щорічної Премії для закордонних ринків XAG-2021. Компанія DroneUA була відзначена нагородою Global Best Contribution Award за найбільший внесок у світову інтеграцію технологій БПЛА у агросектор. Премією нагороджуються партнери XAG за найвищі показники серед інтеграції технології робототехніки в сільське господарство на всіх світових ринках. При визначенні переможця враховували як обсяги, так і динаміку приросту ринку.

Досягнення українського сектору — це вражаючий результат: бренд XAG, що з’явився на світовому ринку лише рік тому і був невідомий ні широкому користувачеві, ні бізнесу, за 2021 рік зумів зайняти частку у 60% сільськогосподарської робототехніки в Україні. Ця нагорода є визнанням того, що за цей надзвичайно короткий час найглибше та найефективніше впровадження інноваційних технологій відбулося саме в Україні.

Швидке зростання інтересу фермерів та розвиток ринку є заслугою не лише компанії, а й партнерів, однодумців DroneUA. Ріст був би неможливим без готовності українських аграріїв до змін та відкритості до абсолютно нових методів ведення сільського господарства. Для України це стрімкий рух до світового лідерства у сфері агротех, що робить її одним із передових гравців на ринку з впровадження інновацій. Ми вже задаємо тренди для країн, у яких ринок сільськогосподарських дронів та робототехніки тільки зароджується.

Найголовніша причина успіху продукції бренду на світовому ринку — це якість виробництва, інноваційність технологічних рішень та екосистемний підхід, який кардинально змінює методи ведення агробізнесу. Ресурсоощадність, екологічність, усвідомленість кожної технологічної операції дає можливість відразу бачити реальний результат. Аграрії цінують доведену ефективність, яка працює через зменшення витрат і збільшення врожаю. І технології XAG гарантують це через кожне технологічне рішення, а не рекламу чи пишномовність. Цінність продукту формується завдяки виробництву та впровадженню технологій, які в реальному часі допомагають країні ставати більш ефективною та технологічною.

Стрімкому розвитку дронів у агросекторі сприяє лояльне і незарегульоване законодавство України з використання повітряного простору. Відсутність бюрократії та відкритість до інновацій дозволяє впроваджувати технології одразу, як вони стають доступними на ринку, досліджувати ефективність та проводити ґрунтовні навчання. Така лібералізація поки недоступна у найбільш розвинених країнах світу. Відкрита позиція українських чиновників створює можливість для внутрішнього ринку: від активного збільшення сервісних компаній, які надають послуги дронами-обприскувачами, до розвитку бізнесу в регіонах, повернення молоді в агробізнес та зростання престижності зайнятості у високотехнологічному агробізнесі. 

Варто відмітити, що такі досягення посилюють стратегічну співпрацю України та Китаю не лише в агросекторі. Переймання передового досвіду та партнерство України з технологічними світовими гігантами відкриває неосяжні перспективи для посилення позиції країни на міжнародному рівні.

DroneUA разом з XAG націлені на інноваційну трансформацію найдавнішої галузі для початку нової ери розвитку людства з доступним продовольством у будь-якому куточку Землі. І сьогоднішні досягнення — важлива віха розвитку, що є початком створення суттєво нової агротехнологічної інфраструктури, що змінить світ назавжди і зробить існування людства найбільш комфортним за всю історію існування цивілізацій.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами