Drone.UA стали першими переможцями конкурсу UnlimitUkraine від Європейської Бізнес-Асоціації.

October 03, 2023
Drone.UA стали першими переможцями конкурсу UnlimitUkraine від Європейської Бізнес-Асоціації.
   

4 лютого були оголошені перші переможці конкурсу і команда Drone.UA увійшла до їх числа за критеріями інноваційності та оригінальності своєї продукції. Компанія створює дрони для збору та обробки даних, на підставі яких можна проводити аналіз та отримувати рекомендації щодо підвищення врожайності землі. Загальний земельний банк клієнтів Drone.ua, які використовують їхній продукт, становить понад 1500000 гектарів.

Проект UNLIMIT UKRAINE був заснований Європейською Бізнес Асоціацією спільно з партнерами для підтримки малого та середнього бізнесу.

Проект покликаний підтримувати молодих, амбітних та перспективних підприємців, які виробляють якісний товар на території України та ведуть прозорий та офіційний бізнес, а також готові та хочуть працювати за європейськими стандартами в Україні та підвищувати якість та масштаб українського підприємництва.

У рамках проекту UNLIMIT UKRAINE переможці отримають інформаційну та медіа підтримку, а також консультаційну допомогу учасників асоціації та її комітетів.

Детальнішу інформацію про проект UnlimitUkraine можна дізнатися тут.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами