У Києві починають контролювати польоти дронів.

September 28, 2023
У Києві починають контролювати польоти дронів.
   
На території київського хеліпорту KyivChallenge встановлено систему відстеження дронів Aeroscope від DroneUA. Встановлена система стала першою захисною системою в аеропортах України.
 
В умовах карантину та обмежень у роботі регулярної авіації, вертодроми залишаються завантаженою частиною транспортної інфраструктури, яка потребує забезпечення безпеки.
Обладнання DroneUA дозволяє відстежувати до 90% споживчих та промислових дронів. Під час тестів встановленого обладнання підтверджено радіус виявлення дронів до 14.5 км навколо зони хеліпорту в умовах прямої видимості.
 
Aeroscope від DroneUA визначає всі доступні дрони, що знаходяться в повітрі, збираючи інформацію про координати і маршрути, координати точок зльоту і відстежує координати дистанційних пілотів, що управляють БПЛА, а також дані про використовувані висоти. Захисна система фіксує моделі використовуваного обладнання та серійні номери пристроїв.
 
Встановлена система є частиною пілотного проекту контролю використання повітряного простору та призначена для забезпечення безпеки в зонах UKIH RPAS-P zone та UKP24, що торкається Печерського, Голосіївського, Дарницького та Дніпровського районів.
 
На території покриття відстежуватиметься активність польотів дронів, а також збиратиметься інформація про порушення висотних обмежень використання повітряного простору. Доступ до даних, що збираються, надається адміністрації хеліпорту KyivChallenge, статистична інформація надаватиметься представникам державної авіаційної служби, а також представникам Національної Поліції України.
 
Прохання дистанційним пілотам та операторам дронів дотримуватись правил щодо використання повітряного простору та не перевищувати допустимі висотні позначки польотів від 50 до 120 метрів залежно від локації.
 
Польоти в зоні дії обмежень виконуються за умови погодження з адміністраціями відповідних зон.
 
У країнах східної Європи та Кавказу технології Aeroscope представлені компанією DroneUA.
 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами