В Україні представили дрони для промислового застосування.

October 03, 2023
В Україні представили дрони для промислового застосування.
   

В Україні представили найсучасніші дрони DJI для промислового застосування

Найбільший інтегратор безпілотних технологій на території України, компанія DroneUA, оголосила про початок постачання в Україну промислових рішень DJI matrice 200-210, а також професійних сенсорів для інженерних робіт серій zenmuse z30 та XT.
Безпілотні рішення призначені для використання у важких умовах, у розширеному температурному діапазоні від -20 градусів за Цельсієм, і можуть експлуатуватися навіть під час опадів.

Дрони можуть оснащуватися тепловізійними модулями, камерами зі 180-кратним збільшенням для дослідження конструкцій, а також камерами zenmuse x4s або x5s для візуальної оцінки та фотофіксації об'єктів.

Додаткова система дублюючого модуля компаса та gps антени дозволяє посилити якість сигналу для позиціонування в щільній забудові або при встановленні сенсорів у верхнє кріплення корпусу для інспекції підвісних конструкцій або опор мостів

У модифікації matrice 210 rtk платформи оснащуються додатковими двома rtk модулями, що дозволяють отримувати субсантиметрові координати розташування дрона, а також використовувати дані розташування приймаючих антен для заміни компаса бла. Це необхідно при виконанні польотів поблизу металевих об'єктів, у місцях концентрації магнітних аномалій, а також на території гірничодобувних підприємств металургійної галузі.

  1. «Можливості нових дронів дозволяють використовувати їх в умовах, де раніше це було не можливо. Вартість рішень залежить від комплектації та у представленому наборі перевищує 1.6 млн гривень за комплект БПЛ. Загалом в Україну було привезено 5 промислових дронів цієї серії, які вже знайшли своїх власників, — уточнює Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA.

Drone.UA — провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України Компанія веде свою діяльність у сферах, енергетики та нафтогазовій промисловості, а також у сферах геодезії та топографії. Основними напрямками роботи Drone.UA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка даних, що одержуються за допомогою безпілотників. Технології Drone.UA використовуються на понад 3.1 млн гектарів посівних площ України.

Drone.UA – національний дистриб'ютор комерційних та промислових рішень компанії Parrot, дистриб'ютор програмного забезпечення Drone Deploy та Pix4D на території Східної Європи, а також найбільший в Україні дилер обладнання та промислових рішень компанії DJI.

З фотозвітом заходу можна ознайомитись тут: https://photos.app.goo.gl/VrAZCU8tKSloACBG3

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами