Валерій Яковенко очолив Аграрний Комітет в рамках Асоціації Дронів Пенсильванії, у межах ініціативи "Фокус на сільське господарство"

February 25, 2024
Валерій Яковенко очолив Аграрний Комітет в рамках Асоціації Дронів Пенсильванії, у межах ініціативи "Фокус на сільське господарство"
   

Асоціація Дронів Пенсильванії, піонер у просуванні безпілотних технологій з моменту свого заснування у 2022 році, оголосила про створення Аграрного Комітету. Цей комітет, присвячений просуванню застосувань дронів у сільському господарстві, є значущим кроком у зусиллях асоціації сприяти інноваціям та співпраці у дроновій спільноті Пенсильванії.

Новостворений Аграрний Комітет стане підрозділом асоціації, який буде активно працювати над використанням безпілотних технологій для вирішення ключових проблем та можливостей у сільськогосподарському секторі. Комітет має на меті просувати використання найновітнішіх технологічних інновацій для підвищення продуктивності сільського господарства, мінімізації впливу на навколишнє середовище та просування сталих практик серед фермерів та представників агро промисловості.

Валерій Яковенко, співзасновник та керуючий партнер компанії DroneUA, провідної української компанії, що спеціалізується на інтеграції безпілотних технологій та робототехніки, був обраний Головою новоствореного Комітету. Він має високу експертизу в галузі дронів та робототехніки як в Україні, так і за кордоном, зокрема за значний внесок у ініціативи Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Компанія DroneUA є багаторічним партнером агентства Держдепартаменту США USAID та його аграрного проекту в Україні. Нещодавно DroneUA розширили свою діяльність на північноамериканський ринок, відкривши своє перше представництво у Філадельфії, Пенсильванія, під назвою Futurology LLC. Це є важливим кроком у інтеграції передових технологій дронів-обприскувачів у сільське господарство Сполучених Штатів.

"Шляхом інтеграції передових технологічних досягнень, роботизовані рішення з використанням дронів можуть підвищити прибутковість сільського господарства, мінімізувати вплив на навколишнє середовище та оптимізувати бізнес-практики для фермерів, що призведе до збільшення врожаю", - розповів Валерій Яковенко. "Україна є світовим лідером у впровадженні дронів у сільське господарство. У 2021 році вона випередила всі європейські країни за кількістю дронів і досягла рекордної швидкості, випередивши Бразилію та Індонезію".

Дані підтверджують слова Яковенка. За допомогою 1500 дронів, які обробляли 3,1 мільйон гектарів, було зібрано додатково 486,7 тис. тонн урожаю, заощаджено 17,5 мільйонів літрів пального та зменшено використання води на 620 000 тонн. У 2021-2023 роках обробка дронами зменшила викиди вуглекислого газу в Україні на 43,4 тис. тонн. "Цей успіх - лише початок наших зусиль для екологічної сталості. Я вдячний, що можу принести наш неперевершений досвід на американський ринок", - прокоментував Валерій Яковенко.

Крім того, роботизація пропонує багатогранне рішення для сільськогосподарських викликів шляхом вирішення проблем з робочою силою та капітальними інвестиціями, а також підвищення економічної доцільності в агробізнесі. Більше того, використання дронів у сільському господарстві сприяє створенню нових робочих місць та привертає молодь до сільських районів, оскільки сучасні технології надають перспективні кар'єрні шляхи та вимагають помірних початкових інвестицій для майбутніх підприємців.

"Створення Аграрного Комітету є важливим кроком уперед у наших спільних зусиллях використати потенціал технологій дронів на користь аграрної спільноти Пенсильванії", - прокоментував д-р Джон Г. Дуслер-молодший, Президент Асоціації Дронів Пенсильванії. "Ми щасливі мати нову глобальну перспективу. З міжнародною практикою, експертизою та лідерством на чолі цієї ініціативи, ми очікуємо позитивного впливу, який буде мати Комітет на просування інновацій та сталості в сільському господарстві".

Створення Аграрного Комітету в рамках Асоціації Дронів Пенсильванії відповідає стратегічним цілям, визначеним у нещодавно опублікованій 10-річній стратегії економічного розвитку штату Пенсильванія, яку підтримав Губернатор Шапіро на початку 2024 року. Ця стратегія підкреслює важливу роль сільського господарства та робототехніки в економічному розвитку штату.

Асоціація Дронів Пенсильванії запрошує всіх зацікавлених стейкхолдерів долучитися до підтримки місії Аграрного Комітету та сприяти розвитку технологій дронів у сільському господарстві Пенсильванії.

Для медіа запитів та отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь за ел.адресою: afanasieva@futurology.tech

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами