Вебінар від DJI та DroneUA: застосування дронів у добувній промисловості.

September 28, 2023
Вебінар від DJI та DroneUA: застосування дронів у добувній промисловості.
   

У травні DJI проводить серію вебінарів про використання дронів у геодезії та топографії. Це лекції від керівників продуктових напрямків та розробників DJI, а також ключових партнерів компанії.

DroneUA разом з DJI є організаторами вебінару з використання RTK дронів у добувній промисловості з темою «Як RTK дрони допомагають уникати помилок»

Дата та час початку вебінару 8 травня 11:00

Програма вебінару:

  • Основні проблематики та завдання у гірничодобувній промисловості
  • Презентація галузевих рішень DJI Enterprise:
    1. Значення дронів RTK у видобувній промисловості
    2. Процес збирання та обробки даних для отримання точних результатів на ділянках видобутку
    3. Вплив процесів калібрування обладнання
  • Успішний досвід використання дронів на різних промислових об'єктах, включаючи базальтові кар'єри, залізорудні кар'єри з магнітними аномаліями та спеціальні склади на заводах.
  • Серія Запитань та Відповідей

Вебінар проводиться англійською мовою

Реєстрація на вебінар відбувається на сайті DJI за посиланням нижче

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами