Вебінар “Технології енергонезалежності для кожного українця: формуємо національну мережу партнерів EcoFlow спільно з Епіцентр К”

September 08, 2023
Вебінар “Технології енергонезалежності для кожного українця: формуємо національну мережу партнерів EcoFlow спільно з Епіцентр К”
   

Друзі, ми бачимо наскільки важливим стає автономне забезпечення електроенергією в умовах нестабільності, тому ми продовжуємо серію вебінарів присвячених енергонезалежності та її розвитку в Україні.

На вебінарі до експертів DroneUA доєднається Антон Заніздра, заступник керівника департаменту “Споживча електроніка” Епіцентр К. Потужна мережа Епіцентр об’єднує 75 торгових центрів, а її асортимент складає 500 тис. артикулів та 2300 груп товарів. А ще вона входить до екосистеми EcoFlow, як дистриб’ютор провідних енергорішень.

Обговоримо такі питання:

  • Чому найбільша мережа будівельних центрів активно розвиває нову продуктову групу енергонезалежних товарів.
  • Реалізація онлайн ефективніше, ніж офлайн? Шляхи популяризації нових технологій за допомогою онлайн-інструментів.
  • Екосистемні рішення: чому споживачам важливо надавати комплексні рішення, а не одиничні товари.

Дата: 14 липня, починаємо о 16:00.

Реєстрація обов’язкова https://forms.gle/Jx9ULjg6dspsoJc7A

Якщо ви цікавитесь інноваційними продуктами у сфері енергозабезпечення, приєднуйтесь до вебінару, ставте ваші запитання експертам і ставайте ще на крок енергонезалежними!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами