Відкрито реєстрацію на вебінар: «Варимо каву з EcoFlow: автономна робота кав‘ярні від портативних зарядних станцій»

September 08, 2023
Відкрито реєстрацію на вебінар: «Варимо каву з EcoFlow: автономна робота кав‘ярні від портативних зарядних станцій»
   

Як бізнесу працювати ефективніше, маючи додаткове джерело електроенергії? Розкажемо на вебінарі, розглянувши приклад підключення електроприладів кав‘ярні до портативних зарядних станцій EcoFlow!

Вже 13 вересня зберемось, щоб поділитись досвідом переведення кав’ярні на автономну роботу за допомогою станцій RIVER Pro 720 Вт·год та DELTA Max 2000 Вт·год.

Головні тези зустрічі:

⁃ ризики кав‘ярні при вимкненні електропостачання та способи їх уникнення;

⁃ середнє споживання електроенергії приладів кав‘ярні та підбір станцій потрібної ємності;

⁃ можливість роботи закладу, генеруючи зелену енергетику.

Також розкажемо, як кожен може долучитись до проєкту «Енергонезалежний бізнес» та спробувати на власному прикладі, як легко підключаються та розумно працюють зарядні станції EcoFlow.

Вебінар безкоштовний, вхід за реєстрацією у формі

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами