VR технології, DroneUA та Kandao стали партнерами

September 28, 2023
VR технології, DroneUA та Kandao стали партнерами
   

У новому році портфель Drone.UA поповнився +1 компанією з інноваційними продуктами — DroneUA стали офіційними імпортерами та дистриб'юторами Kandao Technology в Україні, а також у країнах східної Європи та Кавказу.

Kandao Technology Co. Ltd — команда молодих та амбітних винахідників з Китаю, які заявили про себе буквально кілька років тому, але вже зуміли привернути увагу клієнтів у всьому світі, починаючи з успішної компанії на KICKSTARTER. Основним напрямком для розвитку вони обрали дослідження та розробку технологій віртуальної реальності, пропонуючи запатентовані комплексні рішення у створенні відео високого дозволу для VR та потокової передачі. Крім цього, у Kandao Technology розробили нейромережу, здатну домальовувати проміжні кадри для панорамних відео.

Останньою гучною подією став випуск Kandao QooCam 8K, яку називають першою кишеньковою » камерою з підтримкою 10-бітного 8K відео з частотою зйомки до 30 кадрів за секунду та 4K зі швидкістю до 120 кадрів за секунду. Система стабілізації Kandao SuperSteady, яка використовує шестиосьовий гіроскоп та IMU-датчики для вирівнювання зображення в режимі реального часу, дозволяє отримувати весь знятий матеріал плавним.

Для DroneUA VR технології є важливим доповненням продуктів та сервісів для клієнтів Enterprise. Використання 360 зйомок затребуване у бізнесі, промисловості, маркетингу та навчанні. За допомогою таких інструментів ці галузі вийдуть на принципово новий рівень розвитку і подбати про це потрібно вже зараз.

Наприклад, за допомогою VR можна створювати віртуальні тури, 3D-концепти будівель та промислових об'єктів, а також симулятори різного роду. У світовій практиці є застосування VR технологій для соціальної адаптації. Технології застосовуються під час підготовки кадрів, які зможуть ефективніше використовувати та обслуговувати обладнання. Наприклад, Boeing, General Electric вже використовують у своїх виробництвах доповнену реальність. Їхні результати показують: з такими технологіями люди працюють на 25-30% ефективніше.

Окрім цього, віртуальна реальність може стати дуже ефективним інструментом підвищення продуктивності сільського господарства для поглибленого моніторингу полів, тестування нового обладнання, спостереження за фермами тощо

Перші презентації нового обладнання та технологій відбудуться вже наприкінці лютого у рамках виставки Агровесна 2020.

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами