Всеукраїнський конкурс Найкраща аграрна практика 2018

October 02, 2023
Всеукраїнський конкурс Найкраща аграрна практика 2018
   

Онлайн-видання AgroPortal.ua за підтримки ГУ «НМЦ інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», компаній AgriLab та DroneUA оголошує про проведення IV Всеукраїнського конкурсу аграрна практика 2018».

Мета проекту: з перших вуст дізнатися, як студенти проходять виробничу практику, чи потрібні їм для цього знання, отримані у навчальних закладах, а також з яким багажем вони хочуть повернутися на студентську лаву.

Умови:

1. До конкурсу допускаються студенти аграрних навчальних закладів усіх рівнів акредитації.

2. Формат подачі: відеоролик — матеріал, знятий на будь-який пристрій для зйомок, або логічний фоторяд, змонтований у будь-якій програмі, час — до 3-х хвилин, мова — українська/російська/англійська/німецька/інша.

2.1. У відеоролику студенти мають описати/показати свою виробничу практику з використанням елементів точного землеробства чи інших агроінновацій.

2.2. Немає конкретних критеріїв, за якими має бути відзняте відео.

2.3. Оцінюватиметься креативність подачі відеоролика.

2.4. Місце проходження практики не має значення (Україна, за кордоном; поле, офіс, теплиця, університет тощо).

2.5. Колективні роботи не приймаються.

2.6. Надати одне якісне фото студента — мінімальний розмір 695 х 450 пікселів.

3. Змонтований відеоролик необхідно назвати, завантажити на YоuTube та надіслати посилання на нього на пошту agroportal.ua@gmail.com з 16 липня по 16 листопада 2018 р. (включно). Якщо немає каналу YоuTube — не біда, надсилай своє відео на вказану пошту, у разі відбору ми викладемо ролик на свій канал.

4. Вказати у листі ПІБ, контактний телефон (для зв'язку у разі виграшу), навчальний заклад, курс, факультет, місце проходження практики.

5. Надсилаючи листа, обов'язково в темі листа вказати своє прізвище, ім'я та назву навчального закладу.

Примітка. Листи, які не відповідають усім перерахованим вище умовам конкурсу, не розглядатимуться.

Етапи проведення конкурсу

— Свої відеоролики з 16 липня по 16 листопада 2018 р. (включно) надсилайте на пошту: agroportal.ua@gmail.com.

— З 19 по 30 листопада 2018 р. редакція вибере 10 найкращих робіт, які будуть 3 грудня 2018 р. опубліковані у розділі «Конкурс» на сайті AgroPortal.ua.

— З 3 по 30 грудня 2018 р. на сайті AgroPortal.ua проходитиме онлайн-голосування за 10 найкращих відеороликів.

— 2 січня 2019 р. на сайті AgroPortal.ua буде підбито підсумки, оголошено умови та місце нагородження.

Що чекає на переможців

— 1-е місце — у подарунок планшет Apple від головного партнера — компанії AgriLab.

— «Вибір партнера» — двом щасливчикам асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» надасть за подарунковим сертифікатом на 5 тис. грн для розвитку.

— «Вибір партнера» — трьом учасникам компанія DroneUA надасть сертифікати на навчання за спеціальністю «оператор БПЛА» з можливістю подальшого працевлаштування.

— «Вибір партнера» — «КВС-УКРАЇНА» надасть можливість одному з учасників конкурсу пройти практику в компанії, а студенти, які посіли 1-5 місця, отримають фірмові подарунки.

Часу достатньо, тому не лінуйтеся та фіксуйте класні моменти своєї практики вже зараз!

Більше інформації — на сторінках агропортала!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами