Зустрічайте DroneUA на AGROEXPO 2021

September 11, 2023
Зустрічайте DroneUA на AGROEXPO 2021
   

DroneUA став учасником міжнародної агропромислової виставки з польовою демонстрацією техніки та технологій AGROEXPO 2021. 

У рамках заходу ми покажемо найпродуктивніші рішення для сільського господарства від XAG, компанії, що займає понад 60% частки ринку серед всіх сільськогосподарських безпілотників України. Дрони XAG — це інноваційне обладнання з продуктивністю 18 га/год та “режимом рою”, коли один оператор може керувати п’ятьма безпілотниками одночасно. Також проведемо практичну демонстрацію наземного дрона для захисту рослин XAG R150 — першої серійної сільськогосподарської роботизованої платформи такого роду. 

Крім цього, DroneUA познайомить відвідувачів з портативними зарядними станціями від EcoFlow для зарядки дронів, ноутбуків, смартфонів і навіть електромобілів та ручним експрес-сканером ґрунту Agrocares. Сканер визначає основні показники ґрунту в режимі реального часу безпосередньо під час роботи в полі, таким чином допомагаючи оптимізувати врожайність.

Нас можна буде знайти на стендах А35 (внутрішня експозиція), N7 (зовнішня експозиція) та партнерському стенді “Атмосфера” поряд із зоною демонстрації техніки.

Демонстраційні покази техніки в роботі проходитимуть на полі для демопоказів площею 70 000 м2.

Виставка відбудеться з 29 вересня до 2 жовтня в Кропивницькому на виставковому комплексі “AGROEXPO” (вул. Перша Виставкова, 8). Організатор заходу — ТОВ “Украгроекспо”.

Обладнання XAG
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами