Зустрічайте DroneUA на агропромисловій виставці “АГРО-Вінниця”

September 11, 2023
Зустрічайте DroneUA на агропромисловій виставці “АГРО-Вінниця”
   

DroneUA став учасником сільськогосподарської виставки “АГРО-Вінниця”, ефективної платформи для демонстрації нових галузевих досягнень, що відбудеться 7-9 вересня на території аеропорту “Вінниця”. Планується близько 200 учасників та 24 000 м² виставкової площі.

DroneUA продемонструє найінноваційніше агропромислове обладнання від XAG, лідера на ринку сільськогосподарських дронів України. Зокрема будуть показані оновлені моделі XAG.

На відвідувачів чекає презентація нового устаткування, інноваційних рішень і технологій, а також масштабна польова демонстрація роботи техніки. Під час виставки діятимуть спеціальні комерційні пропозиції на техніку та насіннєві матеріали. А в рамках ділових заходів, тематичних форумів та конференцій, всі охочі зможуть почути якісні поради, новини аграрного ринку, сучасні тенденції, консультації щодо отримання державної підтримки. Крім цього, в програмі виставки — фестиваль вуличної виставки та тематичні фотозони.

Організатором події виступає ТОВ “ТД “Промфінінвест” — організатор найбільшої агропромислової виставки в Україні “АГРО”.

Обладнання XAG
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами