Зустрічайте DroneUA на Grain Storage Forum ELEVATOR-2022

August 29, 2023
Зустрічайте DroneUA на Grain Storage Forum ELEVATOR-2022
   
Компанія DroneUA стає зарядженим партнером професійного аграрного Форуму в Україні – Grain Storage Forum ELEVATOR-2022, що присвячений галузям зберігання, переробки, логістики та трейдингу агропродукції.

Енергетична безпека наразі є питанням №1 у діяльності будь-якої галузі, а надто, аграрної. Діяльність сільськогосподарського ринку України впливає на світову економіку та продовольчу ситуацію в глобальному просторі. Відтак, кожен учасник цього ринку повинен подбати про ефективну та безперебійну роботу в нинішніх воєнних реаліях.

Пошук технологічних рішень і експертні обговорення майбутнього сезону стартують уже 17 січня на Grain Storage Forum ELEVATOR-2022 у м. Києві.

Разом із представниками влади та компаній, що працюють на аграрному ринку, команда DroneUA поділиться власними технологічними інструментами для посилення роботи галузей у воєнний період і їх розвитку після здобуттям перемоги.

У рамках заходу співзасновник компанії DroneUA Валерій Яковенко презентує сучасні інновації, що здатні підвищити ефективність зберігання та енергобезпеку виробничих процесів.

А на нашому стенді на відвідувачів чекатимуть високотехнологічні та практичні рішення, що допоможуть оптимізувати вашу діяльність вже сьогодні:

✔️Екосистема технологій енергонезалежності EcoFlow, що дають можливість створювати мобільні офіси та забезпечувати живленням різноманітну техніку: автономні системи живлення будівель EcoFlow Power Kit і портативні зарядні станції для роботи в полях.

✔️Найпотужніший агродрон XAG P100. Світова новинка – перший дрон зі змінним функціональним корпусом для виконання різних завдань: внесення насіння, добрив чи ЗЗР;

✔️XAG V40 – безпілотник нової модернізації, що може виконувати зйомку та картографування, обприскування та розкидання. Перший у світі дрон з двома променями, конфігурація якого відкриває нові можливості для оптимізації виконання технологічних операцій.

Організовують захід: ProAgro Group, Insightex, Асоціація елеваторів України, Українська зернова асоціація.
Детальніше про подію: https://proagro.com.ua/events/date/2023/grainstorageforum Замовити квитки: https://forms.gle/kpB2m9GgkahQMvCt5

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить до трійки найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та до двадцятки найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами