Вибір Аграрія, техніка якої довіряють від AgroPortal.ua

September 28, 2023
Вибір Аграрія, техніка якої довіряють від AgroPortal.ua
   

Онлайн-видання AgroPortal.ua вже втретє проводило всеукраїнське опитування аграріїв у рамках проекту «Вибір аграрії. Техніка, якій довіряють», під час якого з'ясовувало, які бренди віддавали перевагу сільгосптоваровиробникам у 2018-2019 роках.

Цього року в опитуванні взяли участь 983 респонденти з усіх куточків України шляхом онлайн-анкетування.

Вже вдруге обирали техніку в номінації «Дрон», де перемогу здобув DJI Phantom 4 Pro від DroneUA, і активність аграріїв у даній сфері свідчить про те, що диджиталізація заповнює аграрний ринок. Наступного року також буде додано номінацію «Програмне забезпечення».

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами