Workshop: дистанційно керовані повітряні судна

October 03, 2023
Workshop: дистанційно керовані повітряні судна
   

18-19 травня DroneUA братиме участь у «Workshop. Дистанційно керовані безпілотні повітряні судна.», організованому Украерорух/UKSATSE та EUROCONTROL
Ми обговорюватимемо питання використання безпоїлотних та дистанційно керованих систем, а також отримаємо можливість ознайомитися з досвідом регулювання ринку безпілотників у Європейських країнах, а також платформ в Українському повітряному просторі.
У рамках заходу Drone.UA : Проблеми інтеграції інноваційних технологій в українських реаліях ми будемо раді поділитися всіма напрацюваннями, які будуть реалізовані у рамках воркшопу.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами