XAG та DroneUA на поєдинках АгроРингу

September 13, 2023
XAG та DroneUA на поєдинках АгроРингу
   

DroneUA взяла участь у першому в Україні інноваційному Дні поля “АгроРинг” від Kernel, який зібрав не лише найпродуктивніше сільськогосподарське обладнання, а й найкращих представників агроринку.

У рамках події відбулося 4 вражаючі дискусійні поєдинки (раунди), під час яких провідні експерти галузі обговорили найважливіші питання сфери сільського господарства в Україні та шляхи її покращення.

Співзасновник DroneUA Валерій Яковенко став першопрохідцем і взяв участь у першому раунді – PROІнновації, де обговорили агроінновації, які варто використовувати в сільському господарстві вже зараз. Яковенко переконав усіх, що дрони-обприскувачі – єдиний шлях до закриття тих задач, із якими не можуть впоратися традиційні обприскувачі.

Окрім насичених дискусій, на учасників АгроРингу чекало знайомство з інноваційним обладнанням XAG. ⠀

DroneUA представила еталонне рішення для внесення засобів захисту рослин XAG XP2020. Аграрії особисто ознайомилися з ним та отримали персональну консультацію щодо використання першого в Україні агродрону, що зміг показати заявлену виробником продуктивність 18 га/год під час роботи на українських полях.

Учасники заходу залишилися під враженнями від практичної демонстрації XAG R150 – наземної роботизованої платформи, що вже встигла підкорити українських садівників простотою управління та ефективністю обприскування плодових дерев.

АгроРинг вкотре показав, що українські аграрії готові йти в ногу з часом і впроваджувати все більше інноваційних безпілотних технологій у своїх господарствах.

XAG XP2020 XAG R150
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами