XAG, старт роботи на ринку України, ексклюзивний дистриб'ютор — DroneUA

September 14, 2023
XAG, старт роботи на ринку України, ексклюзивний дистриб'ютор — DroneUA
   

Один із найбільших у світі виробник дронів для сільськогосподарського застосування розпочинає продажі на українському ринку. Ексклюзивне право представляти інтереси торгової марки XAG та право дистрибуції було одержано компанією DroneUA.

XAG – це заснована в 2007 році компанія у сфері сільськогосподарської робототехніки, яка розробляє рішення для внесення засобів захисту рослин за допомогою дронів та наземних роботів, а також розробляє iot рішення для автоматизації роботи сільськогосподарських підприємств.

Завдання XAG в Україні – створення екосистеми високотехнологічних рішень та доступної інфраструктури сервісних компаній для надання послуг українським фермерам. На території Китаю функціонують сотні сервісних центрів, які забезпечують надійну роботу обладнання незалежно від регіонів використання дронів обприскувачів, аналогічний підхід буде реалізований і в Україні.

DroneUA, як міжнародний інтегратор безпілотних технологій та робототехніки, вже займає 80% ринку дронів обприскувачів в Україні та є найбільшим дистриб'ютором сільськогосподарських дронів у Європі.

Першим обладнанням, представленим в Україні, є професійні дрони-обприскувачі серії XP, а також наземні роботи R150

  • У першому півріччі 2021 року заплановано відкриття 7 регіональних центрів для технічної підтримки користувачів обладнання XAG
  • 600 000 га складає обсяг планованих робіт із внесення ЗЗР у 2021 році з використанням обладнання XAG.
  • До 2024 року XAG планує охопити до 12% ринку всіх робіт із внесення пестицидів в Україні, зайнявши абсолютне лідерство в сегменті агродронів вже у 2021 році.

Компанія DroneUA, як ексклюзивний імпортер та дистриб'ютор, відповідальна за розвиток мережі дистрибуції, створення навчальних центрів. До обов'язків імпортера також входить локальна сертифікація обладнання та комунікація з державними структурами у контексті розвитку ринку застосування дронів обприскувачів в Україні.

XAG – один із світових лідерів у виробництві безпілотних літальних апаратів для цивільного застосування. Компанія фокусує свою увагу на розвитку робототехніки виключно у сільському господарстві, надаючи найбільший вплив на розвиток технологій точного землеробства в Китаї.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами