Запис вебінару від DJI та DroneUA: Застосування дронів у добувній промисловості

September 26, 2023
Запис вебінару від DJI та DroneUA: Застосування дронів у добувній промисловості
   

У травні DroneUA спільно з DJI провели вебінар про використання RTK дронів у добувній промисловості на тему “Як RTK дрони допомагають уникати помилок”. Це лекція від керівників продуктових напрямків та представників DJI, а також експертів з DroneUА.
Не всі бажаючі змогли приєднатися до зустрічі, але ми це змогли передбачити.
Пропонуємо вам ознайомитися із записом вебінару, ви можете отримати доступ до перегляду, заповнивши невелику форму нижче

Програма вебінару:

  • Основні проблематики та завдання у гірничодобувній промисловості
  • Презентація галузевих рішень DJI Enterprise:
  • Значення дронів RTK у видобувній промисловості
  • Процес збирання та обробки даних для отримання точних результатів на ділянках видобутку
  • Вплив процесів калібрування обладнання
  • Успішний досвід використання дронів на різних промислових об'єктах, включаючи базальтові кар'єри, залізорудні кар'єри з магнітними аномаліями та спеціальні склади на заводах.
  • Серія Запитань та Відповідей

Вебінар проводився англійською мовою

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами