Запрошуємо на спеціалізований форум EcoFlow Energy Day 2023 з презентацією новинок бренду

October 05, 2023
Запрошуємо на спеціалізований форум EcoFlow Energy Day 2023 з презентацією новинок бренду
   

Спільно з командою EcoFlow Ukraine запрошуємо відвідати ІІ Енергетичний форум-презентацію “EcoFlow Energy DAY 2023. Стаціонарні рішення для енергетичної незалежності бізнесу та приватного сектору”. Подія відбудеться 18 жовтня 2023 року в рамках міжнародної виставки ECOENERGY EXPO 2023.  

На сьогодні тема енергетичної безпеки та стабільності для користувачів різних масштабів є надзвичайно актуальною. Протягом сезону спільно з партнерами ми напрацювали низку проєктів з інсталяції стаціонарних систем енергетичної незалежності від EcoFlow. Технології не стоять на місці, і вже зараз 

бренд готовий презентувати рішення для максимально широких потреб, включаючи живлення потужних об`єктів: бізнес, приватний сектор, багатоквартирні будинки і об'єднання, соціальні та інфраструктурні об’єкти.

Мета події: презентувати системні рішення для енергетичної незалежності та об'єднати навколо інноваційних технологій як професійних гравців ринку енергетики, так і представників інших сфер, які розглядають можливості для розширення власного бізнесу.

Якщо ви займаєтеся інсталяцією сонячних рішень чи альтернативною енергетикою, маєте досвід в наданні сервісних послуг, працюєте як провайдер в будь-якій сфері чи просто є експертом, спеціалістом з прокладання, обслуговування електричної інфраструктури, долучайтеся до події. Участь безкоштовна за умов попередньої реєстрації.

Зареєструватися


Програма форуму включатиме професійне обговорення трендів енергетичного ринку з представниками бізнесу та презентацію стаціонарних систем енергонезалежності Power Kit та PowerStream. А також вперше в Україні презентуємо новинку - інноваційну трифазну систему EcoFlow Power Ocean!

Час проведення: 14:00-18:00 год

Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр, м. Київ, Броварський пр-т, 15, Павільйон №1, конференц-зал 5E на експозиції.

Вхід вільний за умов попередньої реєстрації. 

Зареєструватися


Офіційна програма: EcoFlow Energy Day 2023


Час та Тема

Спікер

14.30-14:35
Відкриття форуму. Представлення програми, почесних гостей.

Сергій Сілін, бренд-менеджер EcoFlow в Україні

14:35-14:45
Як змінюється енергетична система світу? Короткий огляд енергетичних трендів. 

Руслана Загній, експерт з маркетингу Robotics Distribution14:45-14:55
Еволюція EcoFlow: рішення, що створені гарантувати повну свободу.

Сергій Сілін, бренд-менеджер EcoFlow в Україні

14:55-15:15
Презентація EcoFlow Power Kit.

Олександр Мешанін, категорійний фахівець EcoFlow Ukraine

15:15-15:35
Презентація EcoFlow PowerStream.

Сергій Сілін, бренд-менеджер EcoFlow в Україні

15:35-15:55
Новинка. Вперше в Україні презентація EcoFlow PowerOcean. 

Сергій Сілін, бренд-менеджер EcoFlow в Україні

15:55-16:30
Панельне обговорення:

Енергетична автономність - як нова реальність.

Як енергетичні технології змінюють підходи бізнесу? 

Які можливості відкриває енергетична автономність приватному сектору?

 

 

Модератор: Сергій Сілін, бренд-менеджер EcoFlow в Україні

Почесні гості:

Станіслав Ігнатьєв, радник офісу Президента з питань енергоефективності

Сергій Глущенко, IT директор компанії Henkel Україна

Валерій Нікітченко, Голова правління Асоціації “ОСББ міста Києва”

представник, Епіцентр К

16:30
Закінчення *відкритої частини.

16:40-18:00
**Закрита частина для бізнес-партнерів. Відвідування за персональним запрошенням.


Шановні учасники  EcoFlow Energy DAY 2023,

звертаємо вашу увагу, що подія включає дві частини:

*відкрита частина триває з 14:30 по 16:30. Вхід вільний для всіх бажаючих за попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/PMakZLyzsqVaJ2iZ9 

**закрита частина триває з 16:40 по 18:00. Відвідування виключно для бізнес-партнерів. Вхід за персональним запрошенням від Організаторів.
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами