Запрошуємо на фестиваль-виставку «РИБАЛКА.ПОЛЮВАННЯ.ТУРИЗМ»

September 09, 2023
Запрошуємо на фестиваль-виставку «РИБАЛКА.ПОЛЮВАННЯ.ТУРИЗМ»
   

Друзі, з’явилась чудова нагода зустрітись знову!

Запрошуємо всіх на фестиваль-виставку “РИБОЛОВЛЯ. ПОЛЮВАННЯ. ТУРИЗМ”! Подія відбудеться 23-26 лютого 2022 року в київському Міжнародному Виставковому Центрі.

На виставці стенд DroneUA представить підводні дрони Chasing, а також портативні зарядні станції та сонячні батареї EcoFlow. Номер локації — 838.

Долучайтесь до заходу та пориньте у світ технологій разом з нами!

Детальніше про фестиваль за посиланням: fishexpo.com.ua

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами