Запрошуємо на міжнародну виставку для агробізнесу АгроВесна!

September 09, 2023
Запрошуємо на міжнародну виставку для агробізнесу АгроВесна!
   

Партнери, клієнти, колеги, друзі! Вже наступного тижня будемо раді зустрічі на “АгроВесні 2022”.

Подія відбудеться 15-17 лютого, м. Київ, МВЦ.

Стенд компанії № 3А 162.

На початку нового агросезону ми презентуємо новинки 2022 року бренду XAG, лідера з виробництва дронів-обприскувачів та робототехніки.

А також познайомимо з інноваційними системи накопичення електроенергії – портативними зарядними станціями EcoFlow. В комбінації з сонячними панелями вони перетворюються на автономну систему електропостачання.

До зустрічі!

Замовити безкоштовний вхдіний білет можна за посиланням.

 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами