Чекаємо Вас на AGROSHOW 2021

September 13, 2023
Чекаємо Вас на AGROSHOW 2021
   

16-18 червня DroneUA візьме участь у щорічній міжнародній агропромисловій виставці «AGROSHOW Ukraine 2021» у місті Черкаси.

Протягом усього періоду виставки ми демонструватимемо й ділитимемося досвідом впровадження найбільш інноваційних безпілотних рішень для сільського господарства від XAG та Agrocares.

На нашому стенді будуть представлені агродрони XAG XP2020 – перші в Україні безпілотники, що змогли показати конкуренту наземним обприскувачам продуктивність і підтвердили заявлену виробником ефективність до 18 га/год.

У рамках виставки відбудеться практична демонстрація ексклюзивної роботизованої платформи XAG R150, що вже в перший сезон роботи в Україні змогла вразити фермерів своєю ефективністю й багатофункціональністю. Відвідувачі на власні очі побачать, як відбувається запуск та управління R150 і навіть самостійно зможуть покерувати нею.

Також ми познайомимо учасників із миттєвим сканером ґрунту Agrocares і опишемо поетапний процес роботи з даним рішенням. Прямо під час заходу в режимі реального часу буде здійснено аналіз грунту на вміст поживних речовин.

Окрім цього, на аграріїв чекає особисте спілкування з провідними менеджерами DroneUA, які дадуть відповіді на всі запитання й допоможуть обрати найкраще безпілотне рішення для їхнього господарства.

Виставка організована в авторському форматі експо-фесту, аналогів якому немає в Україні. Учасники зможуть не тільки попрацювати, а й відпочити на різноманітних локаціях.

Будемо святкувати День фермера та завершення посівної кампанії разом!

Хочете без черги потрапити на зустріч з нашими експертами? Заповнюйте форму й першими на виставці отримуйте детальну консультацію від DroneUA.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами