Зустрічайте DroneUA на Геофорумі у Львові

September 13, 2023
Зустрічайте DroneUA на Геофорумі у Львові
   

Зустрічайте DroneUA на Геофорумі у Львові

DroneUA візьме участь у XXV науково-технічній конференції «Геофорум 2021», що відбудеться 9–11 червня 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Ми представимо найбільш інноваційні рішення для ринку геодезії, які допоможуть Вам у найкоротші терміни вирішити основні завдання для геодезистів та працівників суміжних областей.

Фахівці DroneUA проведуть практичну демонстрацію роботи інноваційного обладнання й дадуть відповіді на всі Ваші запитання щодо можливостей, особливостей використання й переваг застосування дронів.

Під час конференції буде представлено:

  • Matrice 300 RTK у комплексі з P1 – найінноваційніше рішення для сфери геодезії, яке забезпечує декілька режимів збору геопросторових даних під різними кутамами й забезпечує перевірку якості отриманих даних відразу після польоту, покриваючи при цьому близько 7,5 км2.
  • Phantom 4 RTK – найпопулярніший безпілотник серед геодезистів, що може працювати як з мережею базових станцій, так і з власною D-RTK2 станцією, отримуючи координати центру фотографування з точністю до 1см+1ррм.
  • Обладнання Sense Fly – безпілотні літаки в максимально простій та зручній експлуатації, призначені для швидкого й точного картографування об’єктів.

Також у рамках форуму наша голова геодезичного відділу Тетяна Кондратенко виступить з доповіддю на тему “ Досвід використання БПЛА при виконанні топографічних та маркшейдерських робіт”, у якій поділиться практичними кейсами застосування дронів на українських підприємствах.

Організатором конференції є Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії. Захід проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України та НАН України.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами