Агродрон XAG V40 в кожне господарство: купуйте робочий комплект з мега-вигодою від -40%

August 30, 2023
Агродрон XAG V40 в кожне господарство: купуйте робочий комплект з мега-вигодою від -40%
   

Компанія DroneUA, як ексклюзивний дистриб’ютор XAG в Україні, інформує про старт Всеукраїнської ініціативи “Агродрон в кожне господарство” зі спеціальними умовами на придбання робочих комплектів дрона-обприскувача XAG V40. Ініціатива має на меті підтримати агровиробників, посиливши економічну стабільність шляхом формування власного флоту агродронів перед початком сезону десикації.

Спеціальна пропозиція на комплекти XAG V40 доступна з 10 липня у всіх офіційних дилерів XAG в Україні. 

Базовий робочий комплект (Комплект XAG V40 Standart) включає:

 • Дрон-обприскувач XAG V40
 • Бак XAG V40, 16 л
 • Літій-полімерний акумулятор
 • Контролер XAG ACS2 з RTK модулем
 • Електро-генераторну бензинову установку XAG
 • Мобільну навігаційну станцію XAG RTK Rover
 • Пластиковий бокс для охолодження батарей 
 • Трипод XAG 
 • Модуль зв’язку XAG Local network terminal (LNT)

Загальна вартість комплекту становить 425 000,00 грн (економія від -40% від роздрібної ціни).

Повний перелік акційних комплектів: 

Комплект XAG V40 Standart;

Комплект XAG V40 Standat mini (без LNT);

Комплект XAG V40 Double;

Комплект XAG V40 Max4.

Чому агровиробникам вигідно купувати робочий комплект XAG V40:

 • інвестиція в один робочий комплект окуповується лише завдяки відсутності технологічних колій (до 5% посівів) на десикації ріпаку площею в 250 га;
 • економія пального до 90%, зменшення витрат на логістику води до 95%;
 • навчання команди клієнта включено у вартість комплекту з виїздом тренерів на локацію агровиробника*;
 • при покупці Комплекту XAG V40 Max4 клієнт отримує 3 робочі комплекти за спеціальною ціною та 1 дрон-обприскувач XAG V40 в подарунок;
 • поширення постпродажної гарантії виробника на все обладнання.

Термін дії пропозиції придбання комплектів дронів-обприскувачів XAG V40 обмежений кількістю наявних товарів.

Детальніше ознайомитися з технічними характеристиками агродронів XAG можна за посиланням: https://store.drone.ua/xag-agro-uav

Для уточнення умов пропозиції звертайтеся за телефоном 0 800 33 57 57. 

*Безкоштовне навчання включено лише при покупці комплекту Комплект XAG V40 Double. Клієнт оплачує вартість логістики до локації, проживання й харчування тренерів.

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить до трійки найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та до двадцятки найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами