Робимо процес покупки енергоефективних товарів надійним та безпечним – офіційна гарантія та технічна підтримка клієнтів EcoFlow!

August 30, 2023
Робимо процес покупки енергоефективних товарів надійним та безпечним – офіційна гарантія та технічна підтримка клієнтів EcoFlow!
   

Авторизований сервісний центр EcoFlow включає гарантійне та постгарантійне обслуговування портативних зарядних станцій, розумних генераторів, сонячних панелей та іншого спеціалізованого обладнання бренду.

Переоік основних послуг сервісного центру:

– діагностика, калібрування, оновлення програмного забезпечення;

– відновлення роботи пристроїв внаслідок фізичних пошкоджень, подачі зустрічного струму, стрибків електроенергії в мережі під час зарядки;

– заміна корпусних деталей, відновлення при помилці “overload”;

– усунення технічних збоїв у роботі: швидкого розряду/заряду, несправності портів тощо.

З питань консультації та звернення до технічного центру телефонуйте за номером: 0 800 20 75 77

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить до трійки найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та до двадцятки найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами