Весна без обмежень – бренд EcoFlow запускає загальноєвропейську акційну пропозицію!Весна без обмежень – бренд EcoFlow запускає загальноєвропейську акційну пропозицію!

August 30, 2023
Весна без обмежень – бренд EcoFlow запускає загальноєвропейську акційну пропозицію!Весна без обмежень – бренд EcoFlow запускає загальноєвропейську акційну пропозицію!
   

Відсьогодні понад 35 позицій енергоефективних товарів можна придбати з економією до -20%. Серед яких портативні зарядні станції:

Сонячні панелі:

Автономні рішення енергозабезпечення:

Кожен товар має індивідуальну знижку, яка діє в період наявності товарів, повний перелік акційних позицій можна знайти на сайті: https://store.drone.ua/energetichna-nezalezhnist/
Генеруйте сонячну енергію, будуйте власну систему енергозабезпечення та будьте на зв’язку зі світом за будь-яких умов з EcoFlow!

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить до трійки найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та до двадцятки найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами