Вигідне придбання програмного забезпечення: спеціальна пропозиція від PIX4D

August 30, 2023
Вигідне придбання програмного забезпечення: спеціальна пропозиція від PIX4D
   

Швейцарська компанія-розробник програмного забезпечення PIX4D пропонує спеціальні умови для розширення вашого портфелю геопросторового програмного забезпечення: придбання набору PIX4D matic та PIX4D survey з економією до 70%.

Провідні рішення PIX4D для фотограмметрії у професійному картографуванні дроном адаптовані до застосування в різних галузях і надають розширену обробку даних. Вони розроблені в тісній співпраці з геодезистами та професіоналами з картографування.

Програмне забезпечення нового покоління PIX4D matic дозволяє швидше та якісніше обробити дані й перетворити їх на точні 3D-моделі. Під час автоматизованої обробки зберігається точність огляду тисячі зображень, а час їх обробки скорочується вдвічі. Маючи лише хмару точок, можна створити найбільш оптимальну цифрову модель об’єкту, відповідно до потреб вашого проекту.

Разом із тим PIX4D matic сумісний із PIX4D survey, що дозволяє подолати розрив між фотограмметрією та CAD.

Забезпечується це безпроблемним експортом оброблених проектів у PIX4D survey для перетворення хмари точок у дані, що готові до використання в CAD. 

PIX4D survey – це програмний продукт оснащений великою кількістю автоматичних функцій з детекції та маркування ліній, знаків, люків, класифікації хмари точок та багато іншого.

Крім того, в PIX4D survey можна імпортувати дані й з іншого програмного забезпечення та об’єднати кілька наборів даних в один проект. 

Завдяки розробкам PIX4D можна легко перейти від реальної до віртуальної зйомки, створюючи точні 3D-моделі. 

❗️А сьогодні для власників безстрокової та річної ліцензій PIX4D mapper діє унікальна пропозиція: можливість придбання пакету PIX4D matic + PIX4D survey за неймовірною ціною з економією до 70%! 

?Повний перелік ліцензій ви можете знайти у каталозі рішень PIX4D.
?Про деталі акційної пропозиції дізнавайтеся за номером: 0 800 33 57 57

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить до трійки найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та до двадцятки найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами