Про послугу

Великим і середнім підприємствам важко управляти усіма роботами на своїх землях, кількість яких складає тисячі і десятки тисяч гектар. Контролювати усі технологічні операції і процеси і оперативно реагувати на визначувані проблемні ситуації іноді просто не можливо. Проблема контролю і необхідності постійної присутності в полі – саме це вирішується за допомогою комплексних послуг моніторингу дронами. Ви потребуєте додаткового оперативного інструменту моніторингу для візуальної оцінки стану посівів, і впродовж усього сезону ми забезпечимо ваше підприємство моніторингом полів з БПЛА – Ви побачите абсолютно все!

Що ми робимо

Планування робіт :

Ми погоджуємо індивідуальний план виконання обльотів залежно від площі земельного банку і вирощуваних культур. Вибір зон інтересу на ділянках може здійснюватися як заздалегідь, так і під час польоту в режимі реального часу. План представляє з себе календар з графіком обльоту кожного поля підприємства впродовж усього сезону

Виконання робіт:

Наші фахівці роблять фото- і відео- аерозйомку полів, які вказує ваш фахівець. Зйомка може здійснюватися з висоти від 2 м до 300 м над поверхнею поля. В процесі зйомки ми збираємо як фото так і відео матеріал в погодженому форматі обльотів.

Результати:

основним джерелом інформації є відеоматеріал тривалістю від 3 до 10 хвилин на 1 полі, c візуальним відображенням стану поля, а також від 4 до 10 знімків із загальною панорамою поля і макрозйомкою проблемних ділянок Увесь отриманий матеріал інтегрується у систему управління агровиробництвом клієнта чи завантажується в хмарні сервіси, також є можливість перегляду отриманого матеріалу відразу після виконання польотів.

Оперативність надання результатів :

Увесь звітний матеріал доступний клієнтові на жорсткому носії відразу після вильоту.

Завантаження даних на хмарні сервіси або в систему управління агропредприятем здійснюється впродовж 24-го годинника

Продуктивність:

до 5000 га /доба на бригаду операторів.

Кількість вильотів :

до 8 разів впродовж усього сезону на кожне поле в найбільш важливі для підприємства фази розвитку рослин

Ваша вигода

Контроль усіх технологічних операцій на ваших полях

Своєчасне виявлення проблемних ділянок для ухвалення рішення і можливості його реалізувати

Підвищення рівня безпеки вашого підприємства

  • ви завжди бачитимете стан своїх полів;
  • усі технологічні операції під вашим контролем;
  • ви ніколи не упустите проблемні ділянки;
  • ваша служба безпеки завжди напоготові;
  • ми покриваємо великі площі в короткий термін, при цьому зберігаючи якість проведених робіт;

Завдяки фото- і відеомоніторингу полів Ви завжди зможете посилити контроль за роботою вашого підприємства і як результат – це понизить ваші витрати і збільшить прибуток.